Organizacja spotkań biznesowych w Czerwińsku nad Wisłą

Dom weselny w Czerwińsku nad Wisłą oferuje nie tylko przygotowywanie wesel i uroczystości rodzinnych. Jedną z naszych usług jest również organizacja imprez firmowych. Nasz obiekt znajduje się 60 km od Warszawy. Dzięki dużej odległości od aglomeracji miejskiej gwarantujemy niezbędną ciszę, która pozwala skupić się na wydarzeniu.

W Siódmym Niebie znajduje się odpowiednio wyposażona duża sala konferencyjnasale szkoleniowe mieszczące do 50 osób oraz saloniki na kameralne spotkania do 20 osób. Oddajemy do dyspozycji ekran, projektor multimedialny i mównicę. Dzięki nim można przeprowadzić profesjonalnie prezentację swoich usług oraz produktów – z wykorzystaniem niezbędnych do tego materiałów. Oferujemy również organizowanie bankietów na sali mieszczącej do 230 osób. Do dyspozycji uczestników imprez firmowych oddajemy wewnętrzny parking.

To nie koniec naszej oferty. Czym by była bowiem obsługa imprez firmowych bez odpowiedniego cateringu? Nasi znakomici kucharze przygotują doskonałe w smaku dania. Na specjalne życzenie otworzymy bar kawiarniany, drink-bar, a także stoły zastawione przepysznymi przekąskami.

Jeżeli interesuje Cię organizacja szkoleń firmowych w Czerwińsku nad Wisłą, zachęcamy także do skorzystania z oferty na pokoje gościnne.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie i uwzględnia wszystkie potrzeby.

tel.: 602 383 279 / 505 401 341

Copyright © 2018 All Rights Reserved. Dom weselny Siódme Niebo.