Organizacja spotkań biznesowych w Czerwińsku nad Wisłą

Dom weselny w Czerwińsku nad Wisłą oferuje nie tylko przygotowywanie wesel i uroczystości rodzinnych. Jedną z naszych usług jest również organizacja imprez firmowych. Nasz obiekt zaledwie 50 km od Warszawy. Mimo tak niewielkiej odległości od dużej aglomeracji gwarantujemy niezbędną ciszę, która pozwala skupić się na wydarzeniu.

W naszym domu znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna, a także sale szkoleniowe mieszczące nawet 50 osób. Oddajemy do dyspozycji ekran, projektor multimedialny i mównicę. Dzięki nim można przeprowadzić profesjonalnie prezentację swoich usług oraz produktów – z wykorzystaniem niezbędnych do tego materiałów. Oferujemy również organizowanie bankietów na sali mieszczącej do 230 osób. Do dyspozycji uczestników imprez firmowych oddajemy wewnętrzny parking.

To nie koniec naszej oferty. Czym by była bowiem obsługa imprez firmowych bez odpowiedniego cateringu? Nasi znakomici kucharze przygotują doskonałe w smaku dania. Na specjalne życzenie stworzymy bar kawiarniany, drink-bar, a także stoły zastawione przepysznymi przekąskami.

Jeżeli interesuje Cię organizacja szkoleń firmowych w Czerwińsku nad Wisłą, zachęcamy także do skorzystania z oferty na pokoje gościnne.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie i uwzględnia wszystkie potrzeby.

tel.: 602 383 279 / 505 401 341

Copyright © 2018 All Rights Reserved. Dom weselny Siódme Niebo.